Huawei Watch 2 by mohly být představeny na MWC 2017 v Barceloně

Sdílet:

Huawei představil první řadu chytrých hodinek v roce 2015 na veletrhu MWC v Barceloně. Podle posledních informací by mohly být Huawei Watch 2 uvedeny opět  ve stejný čas.

Druhá generace hodinek by měla přijít se sportovněji laděným vzhledem, kulatým displejem o velikosti 1,4 palců a dle očekávání i novým systémem Android Wear 2.0. Hodinky by měly být k dispozici jak s klasickým koženým řemínkem, tak s univerzálnějším kovovým.

Hodinky by měly být také vybaveny vestavěnou e-SIM kartou, která bude součástí hodinek bez nutnosti SIM kartu do hodinek vkládat.  Díky e-SIM kartě by tak mohly být hodinky stále připojeny k datové síti. Podobný koncept přinesly i hodinky Samsung Gear S2 3G.

Vzhledem k tomu, že nový systém Android Wear 2.0 má být představen 9. února, lze očekávat, že se nové Huawei Watch 2 představí na veletrhu MWC 2017, který se bude tradičně konat v Barceloně. To zdali tomu tak bude, zatím není stoprocentně jisté. Nechme se tedy překvapit.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář