Huawei Watch 2 by mohly být představeny na MWC 2017 v Barceloně

Huawei představil první řadu chytrých hodinek v roce 2015 na veletrhu MWC v Barceloně. Podle posledních informací by mohly být Huawei Watch 2 uvedeny opět  ve stejný čas.

Druhá generace hodinek by měla přijít se sportovněji laděným vzhledem, kulatým displejem o velikosti 1,4 palců a dle očekávání i novým systémem Android Wear 2.0. Hodinky by měly být k dispozici jak s klasickým koženým řemínkem, tak s univerzálnějším kovovým.

Hodinky by měly být také vybaveny vestavěnou e-SIM kartou, která bude součástí hodinek bez nutnosti SIM kartu do hodinek vkládat.  Díky e-SIM kartě by tak mohly být hodinky stále připojeny k datové síti. Podobný koncept přinesly i hodinky Samsung Gear S2 3G.

Vzhledem k tomu, že nový systém Android Wear 2.0 má být představen 9. února, lze očekávat, že se nové Huawei Watch 2 představí na veletrhu MWC 2017, který se bude tradičně konat v Barceloně. To zdali tomu tak bude, zatím není stoprocentně jisté. Nechme se tedy překvapit.

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář