Honor 8 získává aktualizaci Android 7 Nougat

Povedený smartphone Honor 8, který za cenu vyšší střední třídy přináší špičkové parametry, dostává aktualizaci na nejnovější Android 7 Nougat. Minulý týden obdržel aktualizaci na nejnovější verzi Androidu v Japonsku a nyní máme informaci, že bude aktualizace probíhat celosvětově.

Aktualizace přinese kromě standardních novinek, které poslední verze Androidu obsahuje, také několik novinek a vylepšení. Mezi ty patří například lepší stabilita, vylepšená správa napájení, nebo vylepšení zabezpečení. Nový systém EMUI 5.0 by také měl přinést novinku v podobě strojového učení, která je již součástí posledního top modelu Huawei Mate 9.

[irp posts=”3471″ name=”Huawei Honor: jak přejít zpět z Androidu Marshmallow na Lollipop”]

Jou zde dvě možnosti, jak aktualizovat. Buďto čekat na OTA aktualizaci, která sama zaklepe na dveře až bude správný čas, nebo aktualizovat ručně. Pokud byste byli nedočkaví, pak je možné zkoušet štěstí přes aplikaci HiCare a zkusit, zdali již není aktualizace k dispozici.

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář