Herní mód ve Windows 10 – víme, jak bude vypadat

Sdílet:

Microsoft před nějakou chvílí vypustil do světa video, které značí, jak bude vypadat nový Herní mód ve Windows 10. Video , ale spoustu dalších novinek v podobě vylepšeného Nastavení.

Následující build bude nabitý novinkami pro hráče, tedy alespoň ty, kteří jsou ve Fast ringu a využívají nejnovějších sestavení. Podle našich posledních informací se datum vydání posouvá až na zítra, ale ani dnešek není vyloučen. Je to velmi sporné. Tato aktualizace se také týká pouze počítačů, nebo alespoň část Herního režimu nebude dostupná na telefonech. Pro non-insidery, tedy všechny uživatele, bude vypuštěna funkce s Creators Update v dubnu. Jelikož jsou s hrami v buildech problémy, doporučujeme hráčům, aby vyčkali oficiálního vypuštění, nebo přešli do pomalejšího okruhu.

Jak to však bude fungovat a jak budeme „Game mode“ ovládat?

Okamžitě pomocí klávesové zkratky bude možné zapnout samotný herní mód, rovnou nahrávat (streamovat) či vytvořit printscreen , Pravděpodobně vše poběží v rámci integrace s platformou Beam, která obdržela velikou aktualizaci pár týdnů zpět.

Další novinkou možná bude lepší komunikace počítačů a herních konzolí Xbox ONE. Zejména majitelé tohoto nebo novějšího modelu budou mít značnou výhodu.

Doporučujeme podívat se na video, kde vše Microsoft popisuje a vysvětluje. Co si o tom myslíte?

My jsme nadšeni, ale doufáme, že vše bude fungovat i v reálném provozu.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář