FaceTime v rámci nového iOS 11 získá podporu skupinových hovorů

Sdílet:

Uvedení nového operačního systému iOS 11 je netrpělivě očekáván. Měl by totiž přinést mnoho zajímavých novinek, mezi které například patří tmavý režim, chytrá Wi-Fi, kterou můžeme znát u telefonů značky Huawei a nebo skupinové hovory ve službě FaceTime. Veřejnosti by měl být nový iOS 11 představen na tradiční developerské Apple konferenci WWDC letos v červnu.

Oficiální termín vypuštění nového systému zatím neznáme, nicméně vzhledem k tomu, že iOS 10 byl vypuštěn loni v září, lze usuzovat, že bude termín plus mínus podobný. Z toho tedy vyplývá, že si budeme muset nějaký čas ještě počkat.

Jednou z novinek, která bude mezi uživateli rozhodně vítána s povděkem, bude podpora skupinových hovorů ve službě FaceTime. Ta totiž v současné době podporuje hovory pouze mezi dvěma uživateli, čímž ztrácí na konkurenční služby jako Skype, či Hangouts. V rámci aktualizace by FaceTime mohla umět skupinový hovor až s pěti uživateli najednou, nicméně to je velká spekulace a vše může být úplně jinak.

TIP: alternativa k FaceTime pro Android a Windows Phone

FaceTime je proprietární službou společnosti Apple. Existuje mnoho alternativ, které jsou mnohem lepší, než samotná FaceTime. Jednou z nejlepších alternativ je například služba Skype a Hangouts, kterou jsou dostupné i pro Android a Windows (pouze Skype).

Hangouts
Hangouts
Developer: Google LLC
Price: Free

 

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář