Cortana brzy na zamykací obrazovce systému Android

Sdílet:
Cortana na Androidu

Jak asi většina z vás ví, mnoho, nebo skoro všechny aplikaci společnosti Microsoft jsou dostupné na konkurenčních platformách. Zjistili jsme, že novinkou v Cortaně pro Android bude, že budeme moci mít připnutou aplikaci Cortana na zamykací obrazovce.

Cortana se nedávno dočkala změny zejména v designu pro Android a iOS. Uživatelé mobilních Windows se změn nedočkají, jelikož tam je Cortana zcela v pořádku a zapadá do koncepce Windows 10.

Pokud máte telefon s Androidem může vás potěšit zpráva, že se dočkáte s další aktualizací možnosti snadného přístupu do Cortany díky umístění na zamykací obrazovce.

Tato funkce se již testuje v BETA verzi a vydání bychom očekávali v řádu týdnů.

Ihned po nainstalování aktualizace vás aplikace vyzve k potvrzení umístit zástupce na zamykací obrazovku.

Je dobré vidět, že se Microsoft snaží implementovat do každého operačního systému co nejvíce novinek a inovací pro daný OS.

Pokud tedy Cortanu na zamykací obrazovce aktivujete, můžete očekávat ve spodní části obrazovky malé kolečko.

Důležité je upozornit, že prozatím je funkce otevřena všem a není závislá na zabezpečení telefonu. Pokud s tím máte problémy, tak doporučujeme vypnout tuto funkci, alespoň dočasně.

Aplikaci stáhnete níže

Microsoft Cortana – Digital assistant
Microsoft Cortana – Digital assistant

Chcete se zapojit do BETA testování? Můžete zde:

Potvrzení o vstupu do BETA testování

My jsme rádi, že takovéto zprávy přicházejí a také, že se pracuje na vylepšení Microsoft aplikace na ostatních platformách. A co na to říkáte vy?

 

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář