Asus Zenbook Flip 360 v redakci – štíhlý a ohebný krasavec

Sdílet:
Asus Zenbook Flip UX360CA

Jak jste si mohli všimnout, máme pro vás v poslední době mnoho zařízení k testování. Mezi ně přibyl dnešním dnem, také tento štíhlý elegán Asus Zenbook Flip 360.

Podařilo se nám navázat bližší spolupráci se společností Microsoft / CZ. V rámci této spolupráce se nám podařilo “ukořistit” Asus Zenbook Flip UX360CA.

V tomto článku prozatím neočekávejme podrobnou recenzi. Dnes se podíváme na první dojmy po rozbalení a také částečnou výbavu zařízení.

Ihned po rozbalení krásné krabice je na vrchu ukryt pod ochranou folií samotný Zenboook. Jako u Dell XPS 13, tak i tohoto modelu jsem očekával v balení pouze nabíječku a nějakou literaturu. Asus si však pro nás připravil milé překvapení.

V krabici jsme totiž našli spoustu užitečného příslušenství a to se už dnes jen tak nevidí.

Asus Zenbook Flip UX360CA
Asus Zenbook Flip UX360CA

Mezi toto příslušenství patří redukce z micro-HDMI na HDMI, dále USB kabel a také externí síťovou kartu. Vše podtrhuje nadstandardně přibalený obal pro větší ochranu zařízení na cestách. Dále navazuje již klasika v podobě nabíječky a literatury.

Pokud se zaměříme na samotné zařízení, tak rozhodně velikým lákadlem a pastvou pro oči je jeho tloušťka, která činí  14 mm. Dalším plusem je také  konvertibilnost.

To jsou tedy naše první dojmy a rychlý pohled na toto zařízení po rozbalení. Po důkladnějším otestování se můžete těšit na obsáhlou recenzi.

Za zapůjčení produktu děkujeme společnosti Microsoft CZ.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Komentář

Nový komentář