Aplikace One Messenger – ideální alternativa za Messenger na PC

Sdílet:

Aplikace Mesenger a její problémy se řeší stále. Pořád dokola je to to samé a bohužel ze strany společnosti Facebook nepřichází žádné změny ani vylepšení. Existuje zde však aplikace One Messenger. Je zrovna tato aplikace ideální alternativou pro Messenger na váš počítač? Pojdmě se podívat jaké funkce navíc přináší.

Jako první musíme jmenovat především rychlost načítání. Ta se zastavila na hodnotě 3 sekund. Oproti  messenger aplikaci se tedy jedná o výrazný skok kupředu.

Moc nechápeme neschopnost vývojářů odladit takový detail, který odrazuje uživatele k užívání nejen aplikace, ale také celé platformy Windows Mobile. Aplikaci používá mnoho uživatelů a je to škoda.

Ikdyž s tímto problémem nic dělat nemůžeme je zde jedna možnost. Stačí z Windows Store stáhnout aplikaci One Messenger. Tato aplikace je takovým kompromisem a sdružuje více sociálních sítí, například Telegram, Group Me, Skype Preview, Slack a další….

Další výhodou této aplikace je, že na všechny sítě dostáváte notifikace do akčního centra, což se může hodit. WhatsApp to standartně neumí. Efektivita notifikací však prozatím pokulhává a při komunikaci mohou být spíše na škodu a mohou vás obtěžovat.

V aplikaci lze rozdělovat obrazovky a mít tak na jedné straně třeba Skype Preview a na druhé GroupMe. Je to čistě na vás.

Vhod může přijít také podpora zabezpečení pomocí Windows Hello a to není špatné. Dále se také hodí zmínit tmavý režim, aby vám v noci obrazovka “nevypálila” oči.

Aplikace je ve Windows Store zdarma ke stažení, avšak v aplikace je nutno k plnému užití mikro transakcí v podobě 2  dolarů za odstranění reklamního banneru a plateb za aktivaci dalších sociálních sítí.

Aplikace je dostupná pouze pro PC a nikoli pro Windows 10 Mobile. Snad se brzy dočkáme i této verze.

Odkaz ke stažení One Messenger

My jsme rádi, že tato alternativa existuje a již ji plně testujeme. Co si myslíte vy? Je to dobrá volba právě pro Vás?

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář