Android Wear 2.0 by měl být vypuštěn během února

Sdílet:

Vlastníte li chytré hodinky, jistě pečlivě sledujete informace, kdy bude konečně vypuštěn očekávaný operační systém Android Wear 2.0. Ten totiž pohání většinu chytrých hodinek. Bohužel aktuální verze Android Wear toho příliš mnoho nenabízí. Jak z řad uživatelů, tak z řad vývojářů byla slyšet volání po nutném vylepšení.

Google původně plánoval uvést Android Waer 2.0 na podzim loňského roku. Právě mnoho připomínek ze strany vývojářské komunity jej přiměly datum uvedení posunout. Informovali jsme vás zde: Google odkládá Android Wear 2.0 na začátek roku 2017, přidává podporu Obchodu Play .

Google plánuje implementovat mnoho vylepšení. Přímo v prostředí Android Wear budou moci uživatelé procházet a vyhledávat doporučené aplikace a to skrze hlasové příkazy, klávesnici, nebo gesta. Uživatelé budou mít možnost přepínat mezi jednotlivými účty alfa, či beta testování, budou moci aplikace odinstalovat přímo v prostředí hodinek, takže bude správa aplikací celkově mnohem jednoduší, než je nyní. Skvělá zpráva je také to, že v rámci Android Wear 2.0 by jsme již nemuseli mít nutně aplikaci nainstalovanou v telefonu, ale pouze v hodinkách. S příchodem nového systému tak nebude potřeba mít v telefonu instalovanou aplikaci Android Wear.

Google rozeslal všem vývojářům informaci o nutné aktualizaci, pokud používají starší verzi instalačních balíčků.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář