Alcatel Idol 4S nyní dostupný také v Microsoft Storu

Sdílet:

Dnes do redakce dorazila informace o tom, že nejnovější telefon s OS Windows 10 Mobile je vypouštěn také v rámci Microsoft Store. Jedná se o poněkud zajímavou informaci, která popírá nedávné tvrzení o tom, že Alcatel Idol 4S zůstane dostupný pouze v USA pod společností T-Mobile.

Psali jsme zde , že Alcatel uvažuje o tom rozšířit svoji působnost s tímto modelem také v Evropě, ale o tom prozatím nic nevíme.

Případní zájemci mohou tedy telefon nyní objednávat z Microsoft Store, kde je dostupný. I pro nás v České republice je možné objednat si jej, například jako Surface zařízení ze Spojeného království.

Idol 4S přichází s 5, 5palcovým Full HD AMOLED displejem, který je chráněn sklem Dragontrail Glass a má  21MP zadní fotoaparát a 8Mpx přední fotoaparát. Celý telefon pohání čtyř jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 820 taktovaný na 2,15 GHz, 4 GB RAM a telefon také nabídne 64GB vnitřní úložiště s podporou microSD a 3000mAh baterie.

Telefon zakoupený v Microsoft Store je plně odemčený pro všechny země a nejsou tedy blokovány žádné služby ani pásma.

Zaujal vás nový Alcatel idol 4S? Odkaz níže…

Alcatel Idol 4S v Microsoft Store

My jsme za tuto zprávu velmi rádi a doufáme, že se nám podaří telefon získat i k nám do redakce na otestování. Co si o Alcatelu myslíte vy? Po dělte se s námi o váš názor.

 

 

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář