Xiaomi Mi Mix: ochutnávka obřího elegána bez rámečků

Sdílet:

Do redakce nám zavítal ostře sledovaný telefon Xiaomi Mi Mix, který byl nedávno představen na čínském trhu a nyní míří pomalu, ale jistě i na český trh, kde je v e-shopech nabízen v předprodejní kampani. Nám do redakce zavítal standardní model ve verzi s 4 GB RAM a 128 GB interní paměti. V prodeji bude ještě prémiová verze se 6 GB RAM a 256 GB interní paměti.

Xiaomi Mi Mix se v Číně stal obrovským hitem a po uvedení byl prakticky ihned vyprodán. Společnost Xiaomi se rozhodla tento technologický skvost vyrábět pouze v omezeném množství a tak se dá čekat, že bude tento telefon často nedostupný.

Mi Mix je především unikátní svým designem, který přináší praktický bezrámečkový displej, který svou úhlopříčkou 6,4 palců tak opravdu vyniká a podává téměř  futuristický dojem. Telefon kromě špičkového designu přináší i extrémní výkon. V testu AnTuTu se nám podařilo natočit přes 150 tisíc bodů, což Mi Mix umisťuje celkově na pátou příčku.

Telefon pro vás otestuje redaktor Petr Bělík od kterého se zde, na webu techbrain.cz, brzy objeví komplexní recenze.

Za zapůjčení telefonu děkujeme společnosti Beryko.cz, kde jej můžete také zakoupit.

beryko_cz

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář