iOS 10.3 by měl konečně přinést tmavý režim zobrazení

Sdílet:

Letos v červnu se objevil informace o tom, že nový systém iOS by měl přinést tmavé téma v prostředí operačního systému. Tmavé téma by mělo přinést příjemnější zobrazení hlavně ve tmě, které by více šetřilo oči. Tmavé téma běžně implementuje mnoho vývojářů do svých aplikací jako alternativní způsob zobrazení.

Jak se nyní potvrzuje, tmavý režim by mohl být obsažen v sestavení iOS 10.3. První beta verze iOS 10.3. je očekávána kolem 10. ledna 2017. První beta verze by měla přinést nový režim označen kódovým názve “Theater Mode” (režim divadlo), který by, jak se zdá, měl představovat právě tmavý režim.

Pokud by Apple uvedl režim divadlo, předběhl by tak Google, který se údajně snaží již nějakou dobu do systému Android tmavý režim implementovat, ale bez úspěchu. Mysleli jsme si, že taková trivialita bude jednoduchou záležitostí. Koneckonců mnoho alternativních custom roms tmavý režim již dlouho nabízejí.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář