Honor Magic: zbrusu nový smartphone k oslavě třetích narozenin společnosti

Sdílet:

Globální značka mobilních telefonů Honor dnes oslavila třetí výročí od svého založení. Při této příležitosti nechává Honor nahlédnout do budoucnosti chytrých mobilních telefonů. Koncept smartphonu Honor Magic přináší zcela přepracovaný design a řadu doposud nevídaných funkcí založených na pokročilé umělé inteligenci.

Značka smartphonů Honor si za tři roky své existence získala řadu fanoušků po celém světě. Vývoj značky se přitom nese v duchu rychlého růstu. Dnes Honor působí už v 74 zemích světa a loňské příjmy z prodeje mobilních zařízení Honor dosáhly 6 miliard USD (při 40 milionech prodaných kusech).

V České republice působí značka 2 roky a již pevně patří mezi etablované výrobce. Přístroje Honor jsou dostupné v sítích Alza.cz, CZC.cz, DATART, Electroworld, Euronics, Space, MALL.cz, MobilPohotovost, Smarty či u tuzemských mobilních operátorů. Nejnovější prodejní úspěch značka Honor zaznamenala s aktuálním vlajkovým modelem Honor 8. Ten nabízí výborný poměr cena/výkon a na četné žádosti fanoušků je k dostání hned v pěti barevných provedeních.

[irp]
Honor Magic: technologická kouzla z buducnosti

Jako malý dárek k třetím narozeninám a poděkování fanouškům dnes Honor představil futuristický smartphone Honor Magic. Přístroj nabitý nejnovějšími technologiemi a funkcemi ukazuje schopnosti vývojářů značky Honor a směr, kterým se bude vývoj chytrých telefonů ubírat.

 

Přístroj poháněný procesorem Kirin 950 nabídne oblý 5,09palcový AMOLED displej s rozlišením 2K. Celé tělo telefonu je kryto sklem s výrazným zaoblením vytvářejícím působivý 3D efekt. Nechybí ani duální hlavní fotoaparát s rozlišením 12 Mp doplněný 8 Mp selfie kamerou.

Hlavním inovativním prvkem smartphonu Honor Magic je využití pokročilé umělé inteligence. Ta na základě analýzy uživatelských dat nabízí chytrou odezvu a množství interaktivních funkcí. K tomuto účelu je Honor Magic vybaven řadou senzorů. Například senzor WiseScreen umožňuje odemknout telefon pouhým zvednutím a pohledem na displej. Když Honor Magic vložíte do kapsy, automaticky se opět uzamkne. Technologie chytrého rozpoznávání tváře FaceCode zajistí, že se příchozí zpráva zobrazí pouze přihlášenému uživateli.

[irp]

Honor Magic Live System dále vylepšuje uživatelský komfort díky predikci potřeb uživatele. Na základě analýzy dat pak nabídne informace a služby „na míru“. Například na základě klíčových slov v konverzaci uživatele na téma filmů, dokáže doporučit nejnovější filmové trháky. Další z technologií – SmartDisplay – nepřetržitě zobrazuje stream informací, které by se mohly přihlášenému uživateli hodit. Například pokud si objednáte taxi, jeho poznávací značka bude do příjezdu zobrazena na displeji.

Aby byl Honor Magic skutečným průvodcem uživatele po celý den, je vybaven systémem pro řízení spotřeby a rychlonabíjením. Za pouhých 20 minut se baterie nabije na 70 %, za 10 minut pak na 40 % své kapacity.

 
Sdílet:

Nový komentář