Facebook Messenger pro Windows 10 – novinky, vylepšení a blokace hovorů

Sdílet:

V dnešním krátkém článku se společně podíváme na nejnovější aktualizaci aplikace Facebook Messenger. Na naši redakční Lumii včerejším dnem dorazila nová aktualizace.

Na rozdíl od aplikace pro Android a iOS nová aktualizace nenabízí taková vylepšení v podobě stories a dalších novinek. Na ty si ještě nějakou dobu počkáme.

Pokud se podíváme na vylepšení, tak mezi novinky patří změna barvy ve spodní liště a přidání editoru pro fotografie. To je ale vše a žádné další zásadní změny se neodehrály.

Pojďme se ale podívat na stabilitu. Ta se u poslední verze výrazně zlepšila, avšak aplikace stále trpí dlouhým spouštěním a to v řádu až 6ti sekund, což není zrovna příjemné.

Po prvním spuštění aplikace se nám podaří si i zavolat, avšak všechna následující spuštění aplikace nám hovory zablokují. Proč Facebook tyto neduhy neodladil prozatím netušíme, ale snažíme se to zjistit.

Nově nabízí aplikace scan kódu a skenování účtů, avšak pod naším účtem se žádný takovýto kód nenabízí a chybí. Opět poněkud smysl nedávající krok.

Proč takový gigant jako je společnost Facebook není schopna odladit aplikaci pro mobilní Windows bohužel nechápeme. Co si o tom myslíte vy? Podělte se  s námi o váš názor a rozjeďme diskuzi na toto téma.

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář