Cortana jako součást reproduktoru Harman Kardon? Možná již v roce 2017

Cortana Home Hub

Jak jsme se nedávno dozvěděli, společnost Microsoft neplánuje do budoucna vyvíjet žádné zařízení podobné Google Home, či Amazon Echo i když možná je zde jistá alternativa v podobě Cortany jako součásti reproduktoru Harman Kardon.

Zhruba týden na zpět nám Microsoft oznámil jaké plány má s asistentkou Cortanou. Dozvěděli jsme se, že Microsoft neplánuje vyvíjet žádné hardwarové zařízení, avšak bude cílit na to, aby virtuální asistentka byla na každém zařízení s Windows 10.

Nyní se objevila informace, že přeci jen zařízení do domácnosti s Cortanou by přijít mohlo. Společnost Harman Kardon odhalila video na kterém se ukazuje zařízení s reproduktorem a v jeho horní části je patrné modrý indikátor podobný tomu od Cortany.

Jak poslední dny naznačují možná se již na konferenci CES 2017 v Las Vegas, která je za rohem, dočkáme zařízení s integrovanou asistentkou Cortanou.
Myslíme si, že Microsoft chce cílit zejména na televize, termostaty, chladničky a právě možná také reproduktory, na kterých by běžela asistentka a ovládala by dané zařízení, popřípadě chytrou domácnost.

Upoutávku můžete pustit níže:

 


 
Co si o této funkci a integraci myslíte vy?

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář