Aktualizace aplikace Skype Preview – překladač hovorů a další vylepšení

Skype Preview

Insideři dostávají novinky nejen v aktualizacích systému Windows, ale také u aplikací. Jednou z nich je také Microsoft Skype Preview, který nyní již nějaký čas sdružuje SMS z telefonu a Skype účet. Dnešním dnem proběhla aktualizace aplikace Skype Preview.

Jak bylo oznámeno na Skype blogu, uživatelé si budou moci vyzkoušet v reálném čase překlady během mobilního volání, video hovorů, ale i při  čtení zpráv. Tato funkce nyní přišla testerům v Insider fast ringu.

Budete-li chtít zkusit tuto funkci, ujistěte se, zda máte pod svým účtem nabitý kredit, nebo volné minuty. Pokud tak učiníte budete mít možnost vybrat položku Skype Translator, který se nalézá vedle tlačítka pro volání. Poté je možné provést výběr požadovaného jazyka. V současné době je podpora uvolněna pouze pro angličtinu, španělštinu, francouzštinu, němčinu, čínštinu, italštinu, portugalštinu, arabštinu a také ruštinu.

[irp]
Aktualizace aplikace Skype Preview dále přináší:
  • Sdílení vašich osobních údajů
  • Sdílení s neaktivními přáteli
  • Správa vašich konverzací

Pokud patříte mezi rychlé insidery, můžete se podívat do  Windows Storu, zda se vám aktualizace již nabízí.

Skype
Skype
Developer: ‪Skype‬
Price: Kostenlos
 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář