WhatsApp uvolňuje video hovory pro běžné uživatele

Sdílet:

Před krátkým časem jsme vás informovali o tom, že WhatsApp testuje, v rámci beta verze aplikace, možnost video hovorů, které tomuto komunikátoru, oproti konkurenci, chyběly. Nyní je tato funkce uvolňována mezi běžné uživatele.

WhatsApp na svém počátku přinesla  zprávy a skupinové chaty. Následovalo volání skrze datový přenos a nyní, po testování v rámci beta kanálu, přichází další aktualizace v podobě video hovorů. Tato funkce bude počínaje dneškem uvolňována pro všechny podporované platformy, tedy pro Android, iOS a Windows Phone.

Je jasné, že tímto krokem WhatsApp zasahuje tvrdý úder Googlu, který se snažil svou pozici v této oblasti posílit uvedením služby Duo. Již takto v podstatě nejoblíbenější komunikační služba WhatsApp přidáním video hovorů nabízí prakticky vše, co by měl moderní komunikátor mít, čímž upevňuje opět své prvenství.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free
WhatsApp
WhatsApp
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: unknown
 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář