Rychlý pohled na Xiaomi Redmi 4 Prime. Kovová elegance a vysoký výkon

Sdílet:

Xiaomi Redmi 4 Prime je horkou novinkou na čínském trhu. Na českém trhu zatím není k dispozic a měl by být v měsíci prosinec 2016. Český e-shop Beryko.cz, který se mimo jiné právě specializuje na distribuci značky Xiaomi v České republice, nám pro recenzi exkluzivně dodal model 4 Prime. Telefon pro vás pečlivě otestujeme a vy se tak budete moct brzy těšit na jeho recenzi.

Xiaomi Redmi 4 Prime je na první pohled elegán. Celokovové tělo z telefonu dělá, nejen pocitově, rozhodně luxusní kus. Model Prime 4 jsme obdrželi ve zlaté barvě. Přední část vyplňuje Full HD zobrazovací panel, senzorová tlačítka, selfie kamerka, senzor pro přiblížení a sluchátko. Na zadní části se pak nachází čtečka otisků prstů a 13 MPx fotoaparát.

20161112_122244

Pojďme se ještě představit technické specifikace Redmi Prime 4:

Displej: 5 palců, IPS Full HD, rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů

Procesor: Qualcomm Snapdragon 625, osmijádrový, 2 GHz

Grafika: čip Adreno 506

Operační paměť: 3 GB

Interní paměť: 32 GB

Fotoaparát: 13 MPx zadní, 5 MPx přední

Operační systém: Android 6 Marshmallow

Baterie: 4 100 mAh

Rozměry: 141,3 x 69,6 x 8,9 mm

Váha: 156 gramů

Tak, to byl rychlý pohled na horkou novinku Xiaomi Redmi 4 Prime, která se začala prodávat na čínském trhu. Jakmile telefon otestujeme, sepíšeme pro vás recenzi, ve které vám telefon kompletně představíme.

Za zapůjčení děkujeme e-shopu Beryko.cz

beryko_cz

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář