Nová aktualizace TeamVieweru přináší možnost připojení z jednoho telefonu na druhý

O tom, že existuje mobilní verze populární aplikace TeamVieweru, která umožňuje vzdálené připojení k počítači skrze mobilní telefon, jste asi slyšeli. Sice již nějaký čas existoval i způsob, jak se připojit z telefonu na telefon, ale bylo nutné doinstalovávat extra plugin pro daný model telefonu a funkčnost nebyla vždy stoprocentní nehledě na to, že nebyly podporovány všechny modely telefonů.

V rámci nejnovější aktualizace již mobilní TeamViewer podporuje vzdálené připojení z jednoho telefonu na druhý. Skvělé je také to, že je TeamViewer je tzv. cross platformní. Není tedy problém se připojit z telefonu s Androidem na iPad s iOS. Problém není se připojit i na telefony s Windows 10. Díky tomu tak budeme mít možnost nasdílet svou obrazovku druhému uživateli, který bude mít TeamViewer rovněž nainstalovaný. Kromě toho bude také možný zabezpečený přenos dat mezi těmito zařízeními. Šifrování probíhá 256 bitovým AES algoritmem.

Pokud již TeamViewer používáte, určitě vás aktualizace potěší. Pokud jste jej nezkoušeli, ale občas by se vám hodilo, aby vám někdo pomohl například s nastavením telefonu, tuto aplikaci můžeme vřele doporučit,protože se jedná o špičku ve své třídě a co víc, pro nekomerční použití je zcela zdarma.

TeamViewer for Remote Control
TeamViewer for Remote Control
Vývojář: TeamViewer
Cena: Zdarma

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger … Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ….. šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář