Microsoft vypustil listopadovou aktualizaci pro Office Mobile

Možná jste si všimli, že některé aktualizace vždy vycházejí v pravidelné intervalu, alespoň pokud se jedná o ty, které vylepšují produkty, či služby. Jednou z nich jsou také Office Mobile, dostupné na telefonech a tabletech s Windows 10 Mobile. Co konkrétně aktualizace tohoto měsíce přinesla? Na to se podíváme v dnešním článku.


Zde je seznam vylepšení a novinek:

  • Byla vylepšena podpora pro používání programu Narrator a dalších.
  • Vylepšena spolupráce s ostatními uživateli na jednom dokumentu. Nyní je spolupráce snazší a přehlednější.
  • Sdílení oznámení v aplikaci Word Mobile, Excel Mobile a PowerPoint Mobile. Již není potřeba si držet kontrolu nad sdílenými dokumenty, sešity nebo prezentacemi. Microsoft nás vždy upozorní ohledně aktivity na sdíleném dokumentu. Tato funkce je k dispozici v rámci předplatného Office 365.
  • Nyní lze otevřít více snímků najednou
  • Ve One Note je nyní možné měnit barvu pozadí
  • Vylepšení výběrů a palety barev v aplikaci PowerPoint.

Office Mobile lze aktualizovat přes Store. Aktualizace jsou dostupné Insiderům ve Slow ringu a pochopitelně i Fast ringu. Brzy by se měly v řádu dnů dostat také do Release Preview a následně putovat k vypuštění pro veřejnou verzi.

Co na vylepšení říkáte vy?

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář