Aplikace Techbrain.cz nyní dostupná nejen pro Android ale i pro Windows 10 (Mobile)

Web Techbrain.cz se zaměřuje na novinky z oblasti IT technologií, které vám přinášíme formou článků. Již nějaký čas si můžete stáhnout aplikaci pro Android v obchodě Google Play. Nyní jsme potěšení, že vám můžeme představit i aplikaci pro uživatele platformy Windows 10. Ta je k dispozici jako aplikace universální. Co to znamená? Můžete si ji jednoduše nainstalovat jak na PC tak i na mobilní telefon a mít tak přehled jak v pohodlí vašeho domova, tak i na cestách.

Aplikace pro Android je zdarma ke stažení v obchodě Google Play. Přináší moderní vzhled a přehledné rozhraní, které si může uživatel dále přizpůsobit. Můžete si zvolit ze tří barevných témat. Tmavého, Světlého a modrého. V aplikaci na hlavní obrazovce je k dispozic přehled vydaných článků, přes levé menu pak získáte přístup k posledním článkům, nebo k článkům oblíbeným, které jste si označili hvězdičkou. V menu rovněž naleznete odkaz na naše webové stránky, nebo si zobrazit naše sociální sítě.

Aplikaci Techbrain.cz pro Windows jsme dokončili v těchto dnech a aktuálně, po všech schvalovacích peripetiích ze strany Microsoftu, dorazila do Windows Storu. Jedná se o moderní aplikaci se kterou si propojíte náš web přímo s počítačem a nebudete tak muset zbytečně spouštět webový prohlížeč. Aplikace přináší živou dlaždici, sdílení článků a samozřejmě opět vzhled typický pro platformu Windows. Skrze menu získáte přístup do všech kategorií a ke všem článkům.  Rovněž zde naleznete odkazy na náš web a sociální sítě.


Aplikace Techbrain.cz pro Android
TechBrain.cz
TechBrain.cz
Developer: Jakub Sobotka
Price: Free

 

Aplikace Techbrain.cz pro Windows 10 (Mobile)
TechBrain.cz
TechBrain.cz
Developer: Martin Jurů
Price: Free

Budeme rádi, když obě aplikace vyzkoušíte a pokud se vám budou líbit, dáte nám zpětnou vazbu ať už skrze hodnocení na Google Play, či na Windows Storu, nebo skrze komentáře zde pod článkem, či na našich sociálních sítích. Rovněž budeme rádi za sdílení dál mezi vaše přátele a známé.

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář