All-In-One Messenger: všechny oblíbené komunikační služby v jednom

Sdílet:

Na našem webu jsme vám už přinesli mnoho zajímavých článků kolem komunikačních služeb. Také jsme si řekli, že služby Whatsapp, Facebook Messenger, nebo Hangouts můžeme kromě mobilního telefonu pohodlně používat i na svém počítači. Zatím jsme přinášeli tipy obvykle na jednotlivá rozšíření pro Chrome, či jiný prohlížeč, díky kterým můžeme chatovat na svém počítači, či notebooku. Pokud používáte více služeb, znamená to ale mít několik extra rozšíření, či aplikací. Dnes si ukážeme, jak používat všechny služby v jednom elegantním rozšíření a bez nutnosti instalace dalších.

Jediné, co k tomu budeme potřebovat, je rozšíření pro prohlížeč Chrome. Pro Firefox a další tento plugin bohužel k dispozici není, ale vzhledem k tomu, že Chrome je prakticky nejpoužívanější prohlížeč, většina z nás s tímto nebude mít problém. Toto rozšíření nalezneme na Google Chrome Web Storu na této adrese . Plugin z tohoto odkazu přidáme do Chromu. Ideálně, abychom jej měli pěkně po ruce, si rovnou vytvoříme zástupce. Můžeme jej vytvořit na ploše, na panelu Start nebo na Hlavním panelu. To provedeme následovně:

V pravé horním rohu prohlížeče klepneme myší na tři tečky a z nabídky vybereme Další nástroje -> Rozšíření. V seznamu instalovaných rozšíření nalezneme All-In-One Messenger. Dle obrázku vytvoříme zástupce.

 

Nyní máme plugin instalován a můžeme jej začít používat. V okně pod ozubeným kolečkem v levém horním rohu nalezneme seznam všech podporovaných služeb. Klepnutím na příslušnou ikonu nastavíme službu, čímž se nám přidá do horních záložek.

[irp]

Výsledek pak bude vypadat nějak takto (viz. obrázky níže). Osobně mám aktuálně nastaveny čtyři účty, nicméně jak si můžeme všimnout, podporu má poměrně velké množství služeb. Pokud v rámci nějaké služby dorazí zpráva, budeme o tom informováni jak pop-up oknem, jejichž vyskakování si můžeme nastavit a zároveň na panelu záložek bude notifikace i příslušné služby.

Pokud se vám tento tip líbí a využijete jej, neváhejte ho sdílet dál, popřípadě nám dejte tip na jinou aplikaci, která dokáže agregovat komunikační služby do jedné.

 

Odkaz na obchod Chrome Web Store

All-in-One Messenger
All-in-One Messenger
Developer: allinone.im
Price: Free
 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář