Získejte špičkový smartphone Elephone S7 v předprodeji za fantastickou cenu v obchodě GearBest

Značku Elephone pro mnohé z vás nemusíme představovat. Jedná se o jednoho z mnoha čínských výrobců, kterým se na českém trhu podařilo prorazit a má zde již poměrně hodně zákazníků z řad majitelů populárního modelu Elephone P8000. Tento výrobce jde cestou nekompromisních parametrů za fantastické ceny, což dokazuje i model Elephone S7, který, jak si jistě každý zasvěcený z vás všimne silně připomíná model S7 od Samsungu.

ele_1-1

 

 

Elephone S7 patří do kategorie tzv. phabletů, tedy telefonů, které úhlopříčkou displeje dosahují na hodnotu 5,3 palců a více, což tento model s úhlopříčkou 5,5 palců splňuje. S7 má opravdu co nabídnout. Telefon je vyroben z kombinace použitého plastu a kovového středového rámečku. Velký displej nabídne špičkové Full HD rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů. Takový displej již potřebuje výkon a také dostatečnou kapacitu baterie. V těle S7 tepe procesor Mediatek Helio X20, který obsahuje deset jader, každí taktované na frekvenci 2 GHz. Těm sekunduje obří operační paměť RAM o velikosti až 4 GB Interní paměť má velikost až 64 GB a lze ji rozšířit vložením micro SD karty. O grafický výkon se postará čip Mali T880. Stručný výčet excelentních technických parametrů pak uzavírá baterie s kapacitou 3 000 mAh.

 

pic1

 

Elephone S7 nabídne podporu nejmodernějších datových sítí LTE a v České republice jej lze používat i v sítích s pásmem 800 MHz a k dispozici je slot pro dvě nano SIM karty. Z dalších funkci bychom neměli opomenout čtečku otisku prstů integrovanou do tlačítka “Domů”, podporu OTG, přítomnost GPS, nebo Bluetooth 4.0.

 

pic2

 

Pro pořizování fotografií je telefon vybaven fotoaparátem s 13MPx rozlišením a podporou nahrávání Full HD videa. Telefon pohání moderní operační systém Android 6.0 Marshmallow.

 

2-1

 

Pokud vás tento špičkově vybavený telefon zaujal, máte možnost jej nyní zakoupit v předprodeji za akční cenu 149,99 dolarů, což činí v přepočtu zhruba 3 720 Kč! Cena se vztahuje na verzi s 2 GB RAM. V případě lépe vybavené verze se 4 GB RAM a 64 GB interního úložiště si připravte 209,99 dolarů, což je v přepočtu zhruba 5 208 Kč!

 

KOUPIT ELEPHONE S7 V OBCHODĚ GEARBEST.COM

unnamed

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář