Získejte fitness náramek Xiaomi Mi Band 2 se slevou 58% v obchodě Geekbuying.com

Pokud máte rádi technologické hračky a jste fanoušky fitness aktivit, nebo chcete pouze monitorovat své zdraví, pak je přesně pro vás určen tento skvělý fitness náramek od společnosti Xiaomi.

Mi band 2 nabízí možnost sledování tepové frekvence, počet kroků, které jste ušli, sledování aktivity  (pokud máte sedavé zaměstnání, náramek vás upozorní, že byste se měli protáhnout), sledování kvality spánku a další funkce.

3

Náramek je vyroben z kombinace pogumovaného plastu a kovu. Tělo náramku je osazeno OLED displejem o velikosti 0,42 palců, na kterém se zobrazuje čas, počet kroků, tepová frekvence a další informace. Náramek je rovněž vybaven certifikací pro odolnost proti vniknutí vody – IP67.

Tento skvělý náramek se běžně prodává za cenu zhruba 1 100 Kč. My vám nabízíme možnost náramek zakoupit v obchodě Geekbuying.com se slevou 58% za cenu zhruba 614 Kč.

 

KOUPIT NA GEEKBUYING.COM


 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář