Whatsapp v nové aktualizaci přináší Snapchat funkce fotoaparátu

Jak to to tak vypadá, Facebook se nechal silně inspirovat Snapchatem a kromě své aplikace Messenger, chce přinést funkce populární služby i do aplikace Whatsapp. První tady byl Instagram, do kterého Facebook implementoval funkci Stories, kterou známe ze Snapchatu. Kromě Instagramu a Messengeru nyní přichází Whatsapp, který bude mít funkci fotoaparátu vylepšenou o filtry podobné těm ve Snapchatu.

Ze screenshotů je patrné, že inspirace je opravdu patrná. Po pořízení fotografie, nebo videa budeme mít možnost přidat smajlíky emoji, text a další efekty. Nova verze Whatsapp také bude podporovat blesk u čelního fotoaparátu, takže by měly selfie v tmavém prostředí vypadat ještě lépe. Další funkcí je přiblížení, či oddálení obrazu posouváním prstu po displeji, nebo přepínání zadní a přední kamery poklepáním na displej. Samozřejmě takové funkce, jaké nabízí Snapchat zatím nečekejme, to by byl přeci jen běh na dlouhou trať.

 

38708c954b2902f8f0b9cc31b318dfcb20b5d4cf

 

Aktualizace se začala distribuovat do obchodu Google Play dnešním dnem. Pro iPhony přijde aktualizace později. Pokud tedy vlastníte telefon s Androidem, je možné, že brzy update přistane i do vašeho telefonu.

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář