Tipy na zajímavé produkty z čínských e-shopů #3: skvělá sluchátka QCY QY19 a produkty Xiaomi

Sdílet:

Přinášíme vám další várku zajímavých produktů, tentokrát z čínského e-shopu dealextreme.com. Pokud si nějaký produkt vyberete a nevěděli byste si rady, jak na nákup z číny, neváhejte nás kontaktovat skrze chat, který naleznete v levém spodním rohu.

 

Špičková sluchátka QCY QY19

Sluchátka QCY QY19 vás zaujmou nejen svým designem, ale pokud se je rozhodnete zakoupit, tak vás rozhodně nezklamou ani svým zvukem, který je opravu na vysoké úrovni.  Sluchátka lze se smartphonem či jiným zařízením propojit skrze technologii Bluetooth 4.1. Mají v sobě integrovaný mikrofon a umožňují spárování až se dvěma zařízeními najednou. Sluchátka byla navržena tak, aby byla co nejméně náročná na odběr energie. Samozřejmostí je odolnost proti stříkající vodě s certifikací IP4x, která zajistí, že sluchátkům neuškodí ani pot při tréninku, ani případný déšť.

qcy-qy19-bluetooth-headset-wireless-earpphone-sport-driving-english-voice-2016-new-for-iphone-xiaomi-pc-6

Sluchátka podporují i základní sadu hlasových povelů (pouze v angličtině), díky které budeme mít možnost například zvednout telefon a pod. Sluchátka se vyrábějí ve třech barvách: zelené, modré a černé. Pokud vás tyto elegantní a skvěle hrající špunty zaujaly, můžete si je zakoupit v e-shopu DealExtreme.com s 53% slevou za krásných v přepočtu 462 Kč.

unnamed

Stylové bluetooth handsfree od Xiaomi

Pokud máte rádi volné ruce a přímo nesnášíte volání s telefonem přitisknutým k uchu, pak by vás mohlo zaujmout tohle elegantní sluchátko od Xiaomi, které využívá standardu Bluetooth 4.1.. Sluchátko má praktické poutko, díky kterému si jej můžete nasadit třeba kolem krku jako přívěšek a mít ho tak stále u sebe. Ke sluchátku se dodávají tři náhradní špunty a samozřejmě nabíjecí kabel.

maxresdefault-1

Sluchátko obsahuje integrovanou 120mAh baterii, která zajistí až 5 hodin hovoru a 180 hodin pohotovostního režimu. Pokud se vám Xiaomi handsfree sluchátko líbí, můžete jej zakoupit v obchodě DealExtreme.com se slevou 43% v přepočtu za cenu 384 Kč.

unnamed

 

Špičkový Wi-Fi router Xiaomi Mi Wi-Fi

Xiaomi jakožto technologický gigant má obrovský produktový záběr, proto není divu, že můžeme od tohoto výrobce získat i Wi-Fi router v elegantním designovém provedení. Router se dodává v bílé barvě a je osazen dvěma anténami a používá bezdrátový standard 802.11ac, díky kterému lze dosáhnout teoretických rychlostí až 1 167 Mbps. Wi-Fi router umí jak pásmo 2,4 GHz, tak i 5 GHz.

xiaomi-mini-wifi-white-2_13266_1424280516

Router můžete získat po dobu příštích 24 hodin se slevou 51% v přepočtu za 850 Kč, samozřejmě s poštovným v ceně.

unnamed

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Komentář

Nový komentář