SlimSocial – rychlá a úsporná náhrada za oficiální aplikaci Facebook pro Windows

Facebook – sociální síť, která rozděluje svět na dvě skupiny. Jedna ji miluje a používá ji a ta druhá se jí zuby nehty brání. Pokud vlastníte telefon s Windows 10 Mobile, nahradil váš starý mobilní facebook od Microsoftu nový od Facebooku. Tato nová aplikace vznikla konverzí pomocí nechvalně známého nástroje Osmeta.

Někomu tato verze shodná s tou z iOS nemusí vyhovovat, a proto by rád využíval jinou, nebo nejlépe tu starou dobrou od Microsoftu. Pokud patříte mezi ty, kterým současné verze nevyhovuje, máme pro vás řešení.

Na Windows Store se nám podařilo nalézt aplikaci SlimSocial, která je atraktivní a mnohem méně náročná aplikace pro Facebook a hlavně je zdarma.

[irp]

SlimSocial nabídne kromě klasického světlého tématu i úspornější tmavý režim, což vítáme. Příjemnými funkcemi rozhodně jsou možnost zamknou horní panel, skrýt sponzorované články, vystředit si text, oddělovat si příspěvky a nebo již zmíněné tmavé téma.

Naopak co jsme u aplikace postrádali jsou oznámení, synchronizace kalendáře a kontaktů a co nám příliš nelíbí je styl živé dlaždice, která mizí, pokud stáhnete navigační lištu. Doufejme, že komunita zmíněné neduhy ještě vylepší a vše bude excelentní.

I přesto, že se jedná o UWP (univerzální platforma windows) aplikaci, prozatím si ji stáhnete pouze na mobilním telefonu.

slimsocial-app-screens2

Aplikace je velmi rychlá, rychle načítá data a co je nejdůležitější zabírá málo místa v úložišti díky velikosti necelých 1 MB  a to je oproti oficiální aplikaci velký rozdíl.

Na závěr lze tady říci, pakliže vás trápí málo místa v interním  úložišti a hledáte rychlou aplikaci jako náhradu za tu oficiální, pak doporučujeme vyzkoušet. Stáhnout si ji můžete na odkazu níže.

SlimSocial for Facebook
SlimSocial for Facebook
Vývojář: Michele Branchesi
Cena: Zdarma
 
Michal Braný

Michal Braný

Student a IT nadšenec. Momentálně uživatel platformy Windows 10 a to i na mobilních telefonech. Dále člen programu Microsoft First League. Ve volném čase hraji tenis.

Nový komentář