Seznam.cz – Nový prohlížeč pro Windows 10 Mobile…pozdě, ale přeci

Nedávno nám Microsoft oznámil, že do svého systému nabídne možnost navolit si svůj defaultní prohlížeč. Problém je, že Google ani Mozilla nejsou pro Windows dostupné. Nevadí, zajisté zde máme mnoho jiných prohlížečů, avšak Seznam.cz stále chyběl.

To se dnešním dnem mění. Před několika málo hodinami nám do redakce dorazila zpráva, že tato aplikace byla vypuštěna do Windows Store. My jsme ji ihned stáhli a musíme říci, že  nemá chybu.

Vše je rychlé a plynulé, co však musím vytknout, je absence tmavého režimu, na který jsem zvyklý z Microsoft Edge, ale to nevadí, je to jen detail.

V aplikaci nalezneme mnoho funkcí ať již  ty standardní jako jsou záložky, rychlé volby, anonymní prohlížení, tak také ty neobvyklé, jako jsou třeba propojení s ostatními službami Seznamu.

Pokud jste uživateli Seznamu, může vás zaujmout mnoho funkcí, ať již právě zmíněné přidružené aplikace, ale také provázání s emailem, nebo chytrý rádce.

My můžeme prohlížeč vřele doporučit, avšak nemělo to přijít dříve? Není již trochu pozdě. Doufejme, že ne…

Aplikaci můžete stáhnout zde, protože ve Storu je alespoň prozatím nedostupná:

Seznam.cz
Seznam.cz
Developer: ‪Seznam.cz a.s.‬
Price: Code needed
 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Nový komentář