Outlook Mail nyní podporuje notifikace i z Gmail účtů – Fast Ring

Sdílet:

Microsoft dnes v noci vypustil aktualizaci pro aplikaci Outlook Mail a kalendář. Aktualizace přináší hned několik novinek z toho jednu poměrně zajímavou (Mentions), které mne moc potěšila. Prozatím je aktualizace dostupná pouze pro Insidery v rámci rychlého okruhu aktualizací.

Nová vylepšení se týkají zejména notifikací, kde máme nyní možnost ponechat Outlook schránku, aby nás upozorňovala notifikacemi skrze notifikační centrum , i když máme email od Googlu. Lze tedy odepisovat přímo z nové notifikace, což je velmi pohodlné a ocení to zajisté každý uživatel schránky s Gmailem. Ihned v notifikaci se nabízí možnost označit zprávu jako přečtenou, nebo nepřečtenou. Další možnosti lze konfigurovat v nastavení.

Notifikace z Outlook Mail

Takovou postarší novinkou je psaní nové zprávy ve vedlejším okně. Tuto funkci Microsoft představil před několika měsíci, ale posléze ji v následující aktualizaci z neuvedených důvodů stáhl.

A konečně je zde, z mého pohledu, nejzajímavější novinka. Poslední aktualizace Outlook Mail přinesla podporu @mentions, což je možnost označit určitou osobu přímo v emailové zprávě. Tuto funkci zajisté využijí uživatelé Microsoft Office 365, ale i ostatní uživatelé se mají na co těšit.

Outlook aplikace

Nejnovější aktualizace nese označení 17.7466.40627.0 a opět platí, že je dostupná pouze pro účastníky Insider programu.

Mail und Kalender
Mail und Kalender
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Kostenlos

Líbí se vám nové funkce?

 
Sdílet:
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek.

Nový komentář