Originální náramek Xiaomi Mi Band S1 s výraznou slevou v obchodě Geekbuying

Sdílet:

Fitness náramky nyní opravdu “frčí” a ty od Xiaomi nabízí vysokou kvalitu a za bezkonkurenční cenu. Jednou z nich je i Xiaomi Mi Band S1, který poslouží jak pro sledování fitness ukazatelů, tak může být i zajímavým módním doplňkem každého geeka, který může být ozdobou vaší ruky.

Fitness náramek Mi Band S1 v sobě má senzor pro sledování srdečního tepu a umí také měřit vaše kroky, překonanou vzdálenost, spálené kalorie a další. Náramek se propojuje s chytrým telefonem skrze technologii Bluetooth 4.0.

20151111170955161

Mi Band S1 má rovněž perfektní výdrž baterie, kterou výrobce udává až na 30 dní v rámci jedno nabití. Náramek kromě výše uvedených funkcí umí také sledovat náš spánek. Všechny výsledky měřených oblastí jsou pak agregovány do aplikace, kterou je nutné do chytrého telefonu nainstalovat.

20151111170955161-1

Pokud patříte mezi ty, kteří fandí podobným technologickým výstřelkům, pak pro vás máme zajímavou nabídku. Tento náramek můžete nyní získat v přepočtu za cenu 320 Kč v obchodě Geekbuying.com, což je výrazně nižší cena, než za kterou jej můžete získat u českých prodejců. V ceně je rovněž i poštovné, takže neplatíte nic navíc. Cenová nabídka je omezená zhruba na 4 dny, tak neváhejte!

ZÍSKAT V OBCHODĚ GEEKBUYING.COM

unnamed

 

 

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Komentář

Nový komentář