Miniaturní dron s HD kamerkou za bezkonkurenční cenu v obchodě GearBest

Dnes vám nepřinášíme tip na nákup z oblasti, na kterou se zaměřujeme, nicméně drony a videotechnika nás baví a tahle nabídka nás zaujala natolik, že uvažujeme si jeden exemplář pořídit. Drony a quadkoptéry jsou v současné době nesmírně populární. Bohužel mnohdy se jedná o poměrně drahý špás. Čas od času se objeví nějaká zajímavá nabídka na čínských e-shopech. Jednu takovou vám přinášíme. Jedná se o miniaturní dron JJRC H30C.

1460087041735799

Tento mini dron, jak by se mu také dalo říct, váží pouhých 22 gramů a jeho rozměry činí 8,5 x 8,5 cm. Jedná se opravdu o malého špuntíka. Energii dodává dobíjitelná baterie s kapacitou 150 mAh, jejíž plné nabití trvá cca 45 minut a dronu zajistí 5 – 7 minut provozního času.

Dron je ovládán kontrolérem pracující na bezdrátové frekvenci 2,4 GHz a je napájen ze dvou 1,5 voltových AA baterií. Dosah ovladače je zhruba 30 metrů. Dále je dron vybaven 2 MPx kamerou, LED světlem pro lepší kontrolu při letu za tmy.

Tento mini dron se je nabízen v obchodě GearBest za cenu 747 Kč s dopravou zdarma. ZÍSKAT V OBCHODĚ GEARBEST.COM

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář