Microsoft oficiálně představil modernizovanou aplikaci – Malování 3D

Microsoft představil zcela novou aplikaci Malování, která nahradí tu stávající, integrovanou v systému. Nová aplikace Malování 3D bude časem dostupná ve Storu jako samostatná aplikace ke stažení. Nyní prochází Beta testováním v rychlém okruhu.

V aplikaci lze využívat více vrstev, tvořit 3D obrázky a ve spojení s funkcí 3D grafiky a telefonů k tomu přizpůsobených, může aplikace malování sloužit k základním 3D modelacím. Lze také tvořit 3D postavičky ve tématickém vzhledu Minecraft.

SketchUP je nyní  partnerskou značkou a ve spojení s aplikací malováním lze do výtvorů vkládat objekty, které známe právě z aplikace SketchUp a vytvořit tak například skvělou fotomontáž.

V malování dále nalezneme 3D objekty, jako mraky a slunce, různé smajlíky a další.  Z obrázků bude možné vytvářet 3D projekty a poté sdílet na sociální sítě, jako je Facebook v podobě formátu GIF. 3D projekty a animace bude možné rovněž propojit s Office aplikacemi jako například PowerPoint a dalšími. Tato aktualizace by měla dorazit s  očekávanou verzí Windows s kódovým označením Redstone 2.

 
Michal Braný

Michal Braný

Student vysoké školy a nadšenec do IT novinek. Zejména Windows fanoušek, ale ani ostatní OS mi nejsou cizí. Ve volném čase se věnuji zejména spolupráci s různými firmami IT světa, miluji auta a vše kolem nich.

Komentář

Nový komentář