iPhone 7 se vznítil při nabíjení a poškodil interiér automobilu

Sdílet:

Po eskapádách se “žhavou” novinkou – telefonem Samsung Galaxy Note 7 o kterém jsme vás často informovali zde máme pro změnu informace z druhé strany barikády. Poslední novinka od Applu – iPhone 7 byl původcem poškození interiéru automobilu australského surfaře Mata Jonese, který si odskočil, zatímco se jeho telefon nabíjel v jeho autě. Ten se během chvíle, co byl pryč, vznítil a podpálil oblečení, pod kterým byl telefon ukryt a od toho pak chytily i další části interiéru auta.

Z toho, jak celá situace vypadala, se zdá, že se telefon zřejmě přehřál. Poškozený tvrdil, že telefon zakoupil teprve před týdnem a že telefon nebyl nijak poškozen ani nebyla použita neoriginální nabíječka, která by mohla baterii poškodit.

iphone-7-fire iphone-7-fire-2

iphone-7-fire-4 iphone-7-fire-3

Není to sice první případ, kdy se iPhone 7 vznítil, nicméně zatím tyto výskyty zdaleka nedosahují rozměrů, které měla aféra s výbušným Galaxy Note 7. Každopádně je dobré si dávat pozor, v jakých podmínkách telefon nabíjíme a rovněž věnovat pozornost i stavu baterie, především pak možnému vyboulení krytu, které může představovat možné blížící se poškození.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář