Instagram testuje vysílání živých videí

Sdílet:

Instagram, jak se zdá, testuje možnost streamování živých videí skrze mobilní aplikací, konkrétně skrze poměrně novou funkci Stories, kterou po vzoru Snapchatu, Instagram nedávno spustil.

Populární služba se tak zařadí mezi Facebook a Twitter, kteří již tuto funkci nějakou dobu ve svých aplikacích nabízejí. Pokud bude mít uživatel funkci Stories v Instagramu aktivovanou, bude živé vysílání rovněž k dispozici. Spustit ji bude možné skrze červené tlačítko, které v anglické verzi nese označení Go Insta!

V současné době se jedná o fázi testování a mají ji k dispozici pouze testeři. Pokud se tato funkce neujme, je zcela možné, že se ke koncovým uživatelům ani nedostane, nicméně tipujeme, že opak bude pravdou, protože živé vysílání je aktuálně v kurzu. Pokud se kolem této novinky objeví další informace, určitě se o tom na našem webu dozvíte mezi prvními.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář