Facebook přináší další novinky. Doporučení, rezervace či objednávky přímo skrze sociální síť

Facebook přináší v poslední době jednu novinku za druhou. Další z nich je nové rozšíření, které nejen v rámci mobilní aplikace nabídne lepší interakci mezi lidmi propojenými na Facebooku. Jak sami vývojáři říkají, na Facebook mnohdy chodíme pro rady a doporučení o které čas od času požádáme své přátele, se kterými jsme ve spojení. Facebook nově umožní ještě lepší možnost, jak skrze sociální síť ostatní vyzvat k akci.

 

Facebook doporučení

Ať už se plánujeme vyskytnout na nějakém novém místě, či navštívit obchod, či restauraci, nově budeme mít možnost o této skutečnosti informovat ostatní a u příspěvku aktivovat možnost doporučení. Pokud bude tato možnost zapnutá, vaši přátelé budou moci k příspěvku rovněž přidávat doporučení a tipy, stahující se k tomuto místu. My pak budeme mít všechny tyto informace pěkně a přehledně na jednom místě. Tyto informace budeme mít možnost nalézt také ve složce “Doporučení”.

Další novinkou bude záložka “Události”, díky které budeme mít na jednom místě ihned přehled o tom, co se děje v našem okolí, jakých událostí se právě účastní naši přátelé, nebo jaké události, které právě probíhají, jsou nejlépe hodnocené dle oblíbenosti přátel a dalších lidí na Facebooku.

eventsdiscovery

 

 

Ještě více možností nyní přináší Facebook pro firmy

Firmy, které na Facebooku působí pod firemními profily, mají nyní ještě více možností, jak ostatním nabídnout své služby.

  • Objednání jídla bude ještě jednoduší – na stránce restaurace bude stačit kliknout na tlačítko “Objednat” a pokud bude daný podnik spolupracovat s podporovaným objednávkovým systémem, bude možné provést objednávku takto jednoduše.
  • Rezervace, objednání – podniky, které tuto funkci nabídnou, budou mít na své firemní stránce možnost provést objednání, či rezervaci opět na jeden klik

Novinek je samozřejmě víc. Všechna tato nová rozšíření jsou nyní představovány v USA pro veřejnost. Zatím nemáme termín kdy budou k dispozici i u nás, ale vše závisí na hlubší integraci v souladu s podniky a systémy, které používají.

rex

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář