Facebook představuje aplikaci Události pro mobilní telefony

Facebook v těchto dnech představil další novou aplikaci – Události. V podstatě se nejedná o novinku jako takovou, protože události v rámci sociální sítě Facebook fungují již dlouho, ale dle našeho názoru nebyly dobře viditelné. Nově budou události součástí další z řady aplikací, které Facebook vyvíjí.

events-asset2-search

V aplikaci budeme mít lepší přehled o tom, o jaké události mají zájem naši přátelé, u kterých událostí jsme potvrdili svou účast atd. Aplikace by nám přehledným způsobem měla nabídnout jaké události se konají právě nyní a jaké budou následovat a to na základě místa, kde se budeme zrovna nacházet, podle aktuálního času a také toho co nás zajímá.

events-asset3-calendar

Součástí aplikace bude mapa, na které budeme mít možnost najít zajímavé akce v místech, kde se budeme momentálně pohybovat. V aplikaci bude integrován i kalendář, který bude možné synchronizovat s osobním kalendářem v našem telefonu.

Aplikace Události je momentálně dostupná pouze pro systém iOS v rámci App Storu a prozatím jen v USA. V plánu je v brzké době aplikaci rozšířit i do dalších zemí a také pro operační systém Android.

 
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář