Apple se nechal inspirovat Samsungem, jsme svědky prvního samovznícení iPhonu 7

Sdílet:

Asi každý, kdo se více zajímá o mobilní telefony, zaznamenal poměrně nepříjemnou kauzu, která postihla předního výrobce mobilních telefonů – korejskou značku Samsung. Ten se totiž potýká s problémy u svého vlajkového modelu Galaxy Note 7, který trpí hardwarovou výrobní vadou, která způsobila již několik explozí baterie. Samsung problém intenzivně řeší a prodané kusy stahuje do servisu.

Na sociální síti Reddit se objevil příspěvek od uživatele kroopthesnoop, který zde zveřejnil fotografie  iPhonu 7 Plus, který si předobjednal jeho spolupracovník. Jaké překvapení na něj čekalo, když telefon vybalil z krabičky? Telefon nevypadal moc použitelně. Je tak trochu zázrakem, že vlastně telefon neshořel i s krabičkou, ve které byl zabalen.

5hfwngwiqw0hsk

Telefon byl evidentně poškozen během přepravy a nic nenasvědčuje tomu, že by poškození bylo způsobeno uživatelem. O celou záležitost se samozřejmě začal zajímat samotný Apple, který bude ve spolupráci se společnost AT&T, přes kterou byl telefon objednán, se zákazníkem komunikovat. Poškozenému byla přislíbena co nejrychlejší náhrada v podobě nového telefonu.

lobq3lc

Vtipný nadpis tohoto článku, který berte s nadsázkou, tak trochu pouze navazuje na aféru s vybuchujícími telefony od Samsungu. Případ, kdy explodoval nový iPhone 7, je ojedinělý, zatím nejsou známy žádné jiné případy. Společnost Apple a AT&T budou šetřit to, proč došlo k explozi telefonu při přepravě k zákazníkovi.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář