Apple přestane podporovat iPhone 4, 13palcový MacBook Air a další

Sdílet:

Společnost Apple u svých produktů deklaruje pětiletou podporu a tak z hlediska zajištění výroby HW částí. Po pěti letech tyto produkty deklaruje jako zastaralé a náhradní díly tak je možné dostat pouze ze skladových zásob servisních dodavatelů, pakliže je mají stále k dispozici, nebo případně z druhé ruky.

Minulý měsíc byla ukončena podpora iPhonu 4 CDMA verze spolu se třemi dalšími verzemi produktů řady Mac. Pokud vlastníte produkty iPhone 4, 13palcový MacBook Air – vyrobeny na konci roku 2010, dále pak AirMac Extreme třetí generace a Time Capsule druhé generace, pak vězte, že Apple plánuje do konce tohoto měsíce, tj. do 31. října, ukončit jejich podporu z hlediska zajištění náhradních dílů. Stát Kalifornie a Turecky si vymínili vyjímku v podobě sedmileté podpory, nicméně pro zbytek světa platí podpora pětiletá.

Pokud chcete vědět, jaké produkty jsou podporované a jaké již nikoliv, můžete se podívat přímo na stránky společnosti Apple, kde je kompletní přehled.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář