Čeká váš LG telefon stále na nový Android 6 Marshmallow? Aktualizujte již nyní.

Sdílet:

Společnost LG byla jedna z prvních, která krátce po uvedení nového operačního Android 6 Marshmallow potvrdila zařízení u kterých mělo k aktualizaci dojít. Zklamaní byli majitelé již staršího modelu LG G2, který byl z nominace vyškrtnut. Naopak potvrzeny byly mimo jiné modely LG G3, LG G Flex 2, LG G4, V 10 a další. Bohužel ne u všech modelů, ačkoliv je již pro ně aktualizace k dispozici, nový Android skrze OTA obdržely.

Například pro model LG G3 již je aktalizace na Android k dispozici, nicméně skrze OTA (aktualizace over-the-air) neobdržel. Proto jsem se rozhodl jej aktualizovat ručně. Naštěstí k tomu poslouží oficiální software dodávaný společností LG. Stačí si stáhnout LGMobile Support Tool do počítače a telefon pak skrze USB kabel propojit. Software provede kontrolu dostupných aktualizací pro naše zařízení. V mém případě mi ihned nabídl aktualizaci na Marshmalow. Upgrade pak proběhne skrze tento software.

support_tool

LG Mobile Support Tool si můžete stáhnout zde: LGMobileSupportTool.exe 271 kb

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář