Waze 4.0: podívejte se, co přinese nová verze této skvělé navigace

Sdílet:

Navigaci Waze asi není potřeba představovat. Jedná se o vynikající komunitní navigaci, jejíž schopnosti tvoří právě sami uživatelé. Jedete po dálnici a před vámi je kolona? Žádný problém, pokud jedete s Waze, protože ta pro vás vybere optimální trasu na základě informací o dopravě, které reportují uživatelé, kteří jedou před vámi.

Navigační systém Waze nedávno koupila společnost Google a měla pro to rozhodně dobrý důvod, protože Waze představuje opravdu hodnotná data a informace o provozu na silnicích, která Google přenáší do svých map. Pokud jedete s navigací, která je součástí Google map, pak můžete za mnoho informací a optimalizované trasy vděčit práve Waze.

Nová verze Waze 4.0 se blíží a přinese mnoho zajímavých novinek a především pak nový a přepracovaný vzhled. Mezi významné novinky ve verzi 4.0 budou patřit:

  • nový vzhled
  • rychlý přístup k destinacím
  • lepší uživatelský zážitek
  • jednodušší reporting událostí
  • vylepšená upozornění na události před vámi
  • odeslání času příjezdu v jednom kroku

Nová připravovaná verze bude k dispozici prozatím jen pro iPhone zařízení, nicméně následovat bude i verze pro zařízení s Androidem.

Jak bude nová Waze vypadat, se můžete podívat na videu níže.

Zdroj: Waze Youtube.com

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář