[KONCEPT] Jak by mohl vypadat nový iPhone 7? Podívejte se.

Sdílet:

Nový iPhone 6s byl nedávno představen a jak to tak vypadá, jedná se zatím o nejlepší iPhone, který byl za dobu telefonů s jablkem na zádech, vyroben. iPhone 6s se prodává lépe než jeho předchůdci, nicméně zatím je předčasné spekulovat o tom, zdali budou prodejní čísla za letošní čtvrtletí vyšší, nebo ne.

Dle informací ze zákulisí to vypadá, že Apple na příští rok plánuje veliké změny. Již nyní se objevují koncepce toho, jak bude nový iPhone 7 vypadat. Jeden takový koncept vytvořil i designér Hasan Kaymak.

Dle Kaymakova návrhu by byl telefon vybaven tlačítkem snímače otisku prstu v podobě loga Applu. Koncept je vybaven celokovovým hliníkovým tělem. Telefon by již nemusel mít slot pro SIM kartu, konektivitu do GSM sítě by již zařízení řešilo samo.

Mezi další novinky, které koncept poodhaluje, je 24MPx fotoaparát s podporou objektivů třetích stran a silná 3 000mAh baterie. Kaymak naznačuje, že by mohlo být implementováno i nové vylepšené 3D dotykové prostředí pro funkčnost aplikací zvané iWidget.

Jakkoliv může být tento koncept zajímavý a lákavý, jedná se jen o koncept a tudíž se nejedná o nic, co by mohlo být potvrzené a plánované. Uvedení iPhonu 7 je ještě hodně daleko a jakékoliv potvrzené a zaručené zprávy jsou v tuto chvíli samozřejmě nesmysl.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář