Unikly nejnovější snímky připravovaného Nexusu 5 2015 od LG

Sdílet:

Jak jsem již psal, 29. září v San Francisu by měla být odhalena nová Nexus zařízení od Googlu. Také jsem psal, že budou dva, jeden bude pocházet z dílny společnosti Huawei a druhý z dílny již tradičního výrobce LG.

Nyní se na internetu objevily snímky, které zřejmě ukazují nejreálnější obraz toho, jak by měl Nexus 5 2015 vypadat. Nové Nexusy by již měly běžet na nejnovějším Androidu 6 Marshmallow, který by měl být rovněž uveden na tiskové konferenci.

ap_resize

Nexus 5 2015 by měl být vybaven 64bitovým  šesti jádrovým procesorem Snapdragon 808, 3 GB RAM, 5,2palcovým FULL HD displejem, 2700mAh baterií a USB konektorem typu C. Na snímcích je rovněž vidět senzor prstu, duální LED blesk a je možné, že bude přidáno i laserové ostření fotoaparátu, který by měl být vybaven 12,7MPx čočkou. Tolik předpokládané technické parametry.

Jaká bude skutečnost kolem nových Nexus telefonů, stejně tak jaké Google přinese novinky, se dozvíme již brzy na tiskové konferenci Googlu a to 29. září. Přehled vám samozřejmě přinese TechBlog.

nexus2cee_AndroidPIT-Nexus-5-2015-side-view-thin-w782_thumb

 

Zdroj: androidpolice.com

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář