Move to iOS: aplikace od Applu v obchodu Google Play

Sdílet:

Na konferenci Applu v San Franciscu byla kromě nového iOS 9 a samozřejmě nových telefonnů, tabletů a dalšího, představena ještě jedna zajímavost a to je v podstatě první aplikace pro Android, která pochází z dílny Applu. Nečekejte nic převratného a jedná se jen o logický krok, jak přetáhnout Android uživatele na iOS platformu a ukázat jim, že přenést jejich data z Android zařízení do iPhonu, či iPade je táááákhle jednoduché. A opravdu je.

Pokud se tedy už rozhodnete přejít z Androidu na iOS, stačí stáhnout aplikaci Move to iOS a skrze průvodce přenést své soubory na nový telefon. Přenos souborů se provede skrze vytvořenou Wi-Fi síť mezi Android telefonem a Apple zařízením. Aplikace podporuje přenos: kontaktů, historie zpráv, fotografií a videií, webových záložek, emailových účtů, kalendářů a bezplatných kompatibilních aplikací. Transfer souborů z Androidu na Apple zařízení je podporován verzí Androidu 4.0 a vyšší a Apple zařízení musí být updatovaná na nějnovější verzi iOS 9.

screen-shot-2015-09-16-at-1-34-14-pm (1)

Pohled autora:

Tak co na to říkáte? Nezdá se vám, že si Apple tak trochu příliš věří a snaží se ukázat Android komunitě, kdo je tady král? Možná. Možná jen chce usnadnit uživatelům Androidu přechod na jejich zařízení. Každopádně se aplikace Move to iOS na Google Play nesetkala s příliš velikou oblibou a i přes to, že může fungovat sebelépe, Androidisté už jen z principu nedají této app více než jednu hvězdu. Holt rivalita mezi zeleným robůtkem a jablkem je nesmrtelné …..

movetoios

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář