Apple ukázal na svých webových stránkách, jak fotí nový iPhone 6s

Sdílet:

Když jsem pro vás sepisoval novinky z keynote Applu, na které byl mimo jiné představen nový iPhone 6s, zmiňoval jsem se o fotoaparátu, který doznal velikých změn a v současnosti by se dalo říci, že představuje špičku v pořizování fotografií a videí telefonem. Při shlédnutí snímků a videa jsem byl jednoduše nadšen a říkal jsem si ….. WOW!

iphone6-gold-select-2014

Apple se snažil kameru vyladit co nejvíce, takže to není jen o megapixelech, kterých má nová iSight kamera rovných 12, ale také o novém snímači State-of-the-art, procesoru obrazového signálu, moderní pixelové technologii a optické stabilizaci orazu. Apple tyto inovace shrnuje do jednoho: “my jsme se postarali o technologii a vy se postarejte o to, abyste našli něco krásného a vyfotili to”.

 

Ukázky toho, jak fotí nový Iphone 6s

6s-photosample-14 (1)

 

6s-photosample-1

 

6s-photosample-4-2

 

6s-photosample-7

Apple také představil Live Photos, neboli živé fotografie. Jádrem živé fotografie je 12MPx snímek, se kterým však  zároveň byly zachyceny i okamžiky těsně před a po pořízení fotografie. Stačí pak jen díky 3D touch funkci podržet prst kdekoliv na fotografii a tyto okamžiky si tak připomenout.

Nové iPhony 6s a 6s Plus kromě fantastických fotografií také pořizují nově videa v rozlišení 4K, tedy v rozlišení 3 840 x 2 160. Takové rozlišení pak přehrajete na velkoplošné televizi a obraz bude čistý a ostrý.

Více toho, jak fotí a natáčí nový iPhone 6s naleznete na stránkách Apple.com

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář