[NÁVOD][TIP] Angry Birds 2 a další: jak obejít otravné čekání, abychom mohli hrát dál?

Sdílet:

Hrajete nejnovější hru Angry Birds 2? Otravuje vás čekání na obnovení životů, když vyčerpáte všechny možnosti obnovení? Pak mám pro vás jeden tip na “cheat”, který vám zkrátí čekání a přeskočí dobu nutnou pro obnovení. Ano, ve většině her je možné toto obejít tak, že zaplatíte penězi, což je účel a vývojáři si tak přicházejí na nemalé příjmy, ale to není řešení, které je pro většinu hráči přijatelné.

Tento postup jsem zkoušel na hře Angry Birds 2. Zatím jsem nezkoušel u jiných her, nicméně je zcela možné, že bude postup aplikovatelný na mnoho dalších her, kde je nutné překonat určitý čas, potřebný k tomu, abychom se ve hře posunuli dál.

Co potřebujeme k tomu, abychom vyzráli nad hrami tohoto charakteru? Stačí přenastavit systémový čas. Pokud například u Angry Birds 2 musíte čekat jako já cca 28 minut abyste mohli pokračovat dál, stačí vypnout automatické nastavení času a posunout čas třeba o hodinu, či o víc dopředu.

Screenshot_2015-08-31-10-55-59

Screenshot_2015-08-31-13-57-05 Screenshot_2015-08-31-10-57-17

Jakmile se vrátíme do hry, vidíme, že můžeme pokračovat dál, čas se vymazal.

Screenshot_2015-08-31-13-56-10

Nezapomeňte však ale posléze čas vrátit zpět na automatické nastavení, protože toto nastavení může ovlivnit správnou funkčnost systému a aplikací.

Screenshot_2015-08-31-10-57-29

 

 

Funkčnost není zaručena u všech her tohoto typu, obzvlášť u her, které se připojují na internet a mohou si čas synchronizovat se serverem poskytovatele. Vyzkouším další hry a popřípadě zde provedu update. Osobně mne velice zajímá, zdali tento “cheat” bude fungovat u populární závodní hry Real Racing 3.

Neváhejte se podělit o vaše zkušenosti.

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář