HBO NOW nyní i pro Android, ale telefony s rootem nebudou mít přístup

Sdílet:

HBO je služba, která nabízí ve Spojených státech amerických divákům možnost sledovat vše, co se v databázi tohoto filmového giganta nachází a to bez nutnosti mít předplacenou službu kabelové televize.

Na svém počátku byla služba přístupná přes web a také pro zařízení společnosti Apple. Nyní je HBO NOW dostupné i pro Android a to skrze stejnojmennou aplikaci. Bohužel není nijak velkým překvapením to, že pro Českou republiku tato služba není dostupná a kdy bude, to je jeden veliký otazník.

Zajímavostí také je to, že společnost HBO se rozhodla odepřít přístup do služby všem, kteří používají zařízení opatřené rootem, protože takový uživatel je potenciální pirát spojený s ilegální činností. Pro všechny ostatní je služba na 30ti denní zkušební období zdarma, následně je nutné zaplatit měsíční poplatek 14,99 dolarů.

hbo_now

V tuto chvíli nejsou žádné informace o tom, že by se měla služba HBO NOW v brzké době objevit i u nás, nicméně lze očekávat, že se časem dočkáme. Prozatím si tak musíme vystačit s HBO GO, která je však jen pro předplatitele kabelové televize HBO. Samozřejmě stejně jako na služby Netflix a Hulu, tak na HBO NOW lze dosáhnout a to tak, že si buď předplatíte změnu DNS, díky čemuž se budete tvářit, jako byste používali americkou IP adresu, nebo si můžete zaplatit přímo VPN na jeden z amerických serverů, skrze který se tak dostanete k veškerému obsahu, který je českým uživatelům zapovězen.

HBO Max: Stream HBO, TV, Movies & More
HBO Max: Stream HBO, TV, Movies & More

Zdroj: Android Police

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a tráví čas se svou rodinou ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář