ROOT LG G2 přes OneClickRootRecovery – ROOT+TWRP

Sdílet:

V minulém článku jsme si ukázali jeden ze způsobů, jak provést root nejen na telefonu LG G2. Jednalo se o složitější postup. Dnes si popíšeme další z možností, která je o poznání jednodušší a kromě rootu získáte i recovery prostředí TWRP. Tento postup je funkční jen pro modely s označením D802!!

Jak je již zvykem, měli byste mít telefon nastaven tak, aby byla zapnuta funkce USB ladění a v počítači byste měli mít nainstalovány drivery pro LG telefon. Před každou podobnou operací doporučuji zálohovat všechny důležité soubory, abyste o ně nepřišli.

Stáhněte si soubor OneClickRootRecovery a rozbalte jej na disk v počítači. Připojte svůj telefon k počítači, ujistěte se, že máte zapnuté USB ladění a ve složce LGG2-D802-OneClickRootRecoveryV1.1 spusťte OneClick_ROOT_RECOVERY.bat. Objeví se příkazový řádek, kde bude zobrazen průběh instalace. Telefon bude několikrát restartován.

Po finálním spuštění by jste měli v appdraweru najít aplikaci SuperSU a rovněž byste měli mít možnost nabootovat do TWRP recovery prostředí.

 

Díky somboons XDA

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Komentář

Nový komentář