TSU: nová sociální síť je tady a můžete s ní vydělat

Sdílet:

Tak zde máme další sociální síť s názvem TSU, jejíž princip je založen na modelu výdělku z reklamy umístěné přímo na jednotlivých profilech uživatelů. Tato sociální síť by měla vyplácet svým uživatelům až 90% podílů tržeb z reklamy. Odměňování uživatelů je v tuto chvíli závislé na sdílení obsahu a s tím souvisejících reklamních blocích umístěných vedle příspěvků a také na lákání dalších uživatelů k registraci do této sítě.

tsu

 

Jak to tedy opravdu funguje? Dejme tomu, že zveřejníte jakýkoliv příspěvek, který vydělá určitý obnos, 10% z tohoto obnosu si vezme TSU a 90% částky rozdělí TSU vám a vašim přátelům a to následovně: autor příspěvku obdrží polovinu, tedy 45%. Ten, kdo jeho příspěvek nasdílí, obdrží jednu třetinu původní částky, ten kdo bude sdílet obsah jako třetí, obdrží třetinu třetiny původní částky atd.

V podstatě se jedná o jakousi pyramidovou hru, jejíž princip je dobře znám. Do výše částky 100 dolarů nemůžete tuto částku získat. Pokud částka přesáhne 100 dolarů, bude možné požádat o její vyplacení.

Upřímně, dle mého názoru se jedná jen o “hype”, který rychle nabobtnal a nejspíš zase rychle splaskne. Na to, abyste zázračně zbohatli, byste museli být opravdu známí a mít silný sociální ohlas. Za zkoušku ale nic nedáte a pokud máte zájem, sociální síť TSU můžete vyzkoušet. V současné době se na TSU nemůžete jen tak zaregistrovat a musíte registraci provést na základě jiného uživatele skrze jeho profil. Pokud tedy máte zájem, můžete použít ten můj: https://www.tsu.co/sobotosso.

 

 
Sdílet:
Jakub Sobotka

Jakub Sobotka

IT geek, milovník mobilních technologií, blogger ... Ve volném čase sedlá horský bajk, rád fotí a sportuje ..... šéfredaktor a zakladatel webu Techbrain.cz

Nový komentář